کولر گازی

تعمیر کولر گازی در شهران

تعمیر کولر گازی در شهران

برای تعمیر کولرگازی در شهران لازم است حتماً از افراد کاربلد و متعهد کمک بگیرید، افرادی که به‌صورت تخصصی وارد عمل شده و سرعت و دقت را سرلوحه فعالیتهای خود قرار میدهند. یعنی در عین داشتن سرعت عمل، گام‌به‌گام به‌صورت تخصصی جلو می‌‌روند.

برای این‌که در تعمیر کولرگازی با تخصص وارد عمل شد، باید حتماً علاوه برداشتن دانش و آگاهی از تجربه بالایی هم برخوردار بود. این دستگاه اجزا و قطعات مختلفی دارد، ازاین‌رو ممکن است براثر وجود نقص در قسمتهای مختلفی دچار خرابی شود. در چنین حالتی فقط و فقط باید به یک تعمیرکار متخصص و باتجربه مراجعه کرد، متخصصی که گام‌به‌گام اقدام به تعمیر میکند.

در کل تعمیر کولرگازی حساسیت بالایی دارد و نباید نسبت به آن سهل‌انگارانه عمل کنید. لازم به ذکر است تابه‌حال افراد زیادی با دست‌کم گرفتن سیستم کولرگازی سرخود وارد عمل شده و با ناآگاهی منجر به افزایش خرابی دستگاه شدهاند، این یعنی هر اقدامی که از طرف افراد نابلد انجام شود میتواند شدت خرابی را چندبرابر کند.پس با سپردن صفر تا صد تعمیرات خود به رسام سرویس از خدمات گارانتی ویژه ما برخوردار شوید.

تعمیر کولرگازی سامسونگ در شهران

کولرگازی سامسونگ از تضمین‌شده‌ترین نمونههای موجود در بازار جهانی است. آوازهی این برند در جای‌جای دنیا پیچیده و هرکسی به‌خوبی نسبت به کیفیت بالای محصولات کمپانی سامسونگ آگاه است. کولرگازی سامسونگ هر چه‌قدر هم باکیفیت و تضمین شده باشد بازهم نمیتواند از تأثیر عوامل مخرب درامان بماند. درواقع دهها عامل وجود دارد که میتوانند منجر به خرابی انواع کولرهای گازی سامسونگ شود، عواملی که بعضاً اجتناب‌ناپذیر و غیر قابل جلوگیری هستند.

اتفاقاتی که میتواند باعث بر خرابی کولرگازی سامسونگ شوند از تعداد مختلفی برخوردار است که در پایین چند مورد از متداول‌ترین موارد را گفتیم:

 • کمبود گاز
 • زیاد بودن گاز
 • کثیفی فیلتر
 • کثیفی کندانسور
 • گرفته شدن لولهها
 • وجود نقص در برد الکتریکی
 • ازکارافتادن کمپرسور
 • خرابی ترموستات
 • وجود نقص در سیمهای رابط ترموستات و موتور
 • خرابی لاستیکهای لرزهگیر و …

اگر عیبیابی کولرگازی سامسونگ خود را به دست متخصصین رسام سرویس بسپارید در کمترین زمان منبع خرابی را یافته و برای تعمیر آن دست‌به‌کار میشوند. همچنین بد نیست بدانید هزینه تعمیر کولرگازی سامسونگ در شهران با مبالغ ارزان تمام میشود و نباید دغدغهای در مورد بهای موردنیاز داشته باشید.

تعمیر کولرگازی جنرال در شهران

اگر متقاضی تعمیر کولرگازی جنرال در شهران هستید و نگران هزینه تعمیرات میباشید، فقط کافی است صفر تا صد این کار را به دست ما بسپارید تا با کمترین هزینه از بهترین خدمات استفاده نمایید. با مقایسه هزینه تعمیر کولرگازی جنرال در مجموعه ما و جاهای دیگر نسبت به مطلوبیت تعرفهها آگاه خواهید شد.

تعمیر کولر گازی جنرال در شهران

کولرگازی جنرال هم جزء پرفروشترین نمونهها است، اما این دستگاه هم همچون هر دستگاه دیگری مستلزم خدمات تعمیری میباشد. در قسمت پایین چند مورد از خرابیهای انواع کولرگازی جنرال را آورده و منشأ هرکدام را بررسی کردیم:

خنک نکردن

کولری که خنک نمیکند و یا از شدت تولید سرمایش آن کاسته شده، حتماً دارای نقصی جدی میباشد. از جمله دلایل بروز این اتفاق عبارت است از خرابی کمپرسور، نیاز داشتن به شارژ گاز، خراب‌شدن برد الکتریکی و تنظیمات نادرست

کار نکردن کمپرسور درحالی‌که فن کولر کار میکند

کار نکردن کمپرسور درحالی‌که فن کولر کار میکند، این اتفاق نیز ممکن است براثر خرابی ترموستات، معیوب بودن سیم‌های رابط موتور، معیوب بودن سیمهای رابط ترموستات و خراب‌شدن موتور دستگاه رخ دهد.

برفک زدن بخشی از موتور و کاهش تولید سرما

وقتی گاز کولر کم شده باشد، لولهها و صافی کثیف شده باشند، لاستیکهای لرزه‌گیر خراب باشند و یا نقصی در کمپرسور وجود داشته باشد منجر به بروز برفک در موتور و کاهش تولید سرما می‌‌شود.

به‌جای تولید سرما در حال تولید باد گرم است

وقتی کولرگازی به‌جای تولید سرما در حال تولید باد گرم باشد به‌احتمال زیاد براثر کثیفی کندانسور، اوپراتور و فیلترها است. شارژ نبودن گاز نیز میتواند دلیل دیگری برای این اتفاق باشد.

وجود لرزه و کار نکردن موتور اصلی درحالی‌که موتور پروانه کار میکند

عمدتاً اگر خازنِ متعلق به سیم‌پیچ کمکی کم قدرت باشد و یا عیبی در قسمت سیمهای رابط خازن وجود داشته باشد ممکن است این اتفاق رخ دهد. البته خرابی موتور نیز میتواند منشأ خرابی باشد.

ریزش و چکه کردن آب

کمبود گاز، وجود سوراخی در شلنگ یا حوضچه، شکستگی حوضچه و گرفتگی شلنگ نیز از جمله رایجترین دلایل ریزش و چکه کردن آب در کولرهای گازی هستند.

تعمیر کولرگازی هیتاچی در شهران

اگر به‌محض مشاهده اختلال و خرابی در کولرگازی هیتاچی از وجود متخصصین این حوزه بهرهمند شوید و دستگاه را ناآگاهانه دست‌کاری نکنید، قطعاً جان دوباره به دستگاه بخشیده و منجر به نجات آن خواهید شد. تعمیر کولرگازی هیتاچی در شهران نه‌تنها کاملاً ماهرانه و با کمترین هزینهها انجام میشود بلکه اگر مستلزم نصب قطعه هم بود، قطعات اصل مورداستفاده قرار میگیرند.

تعمیر کولر گازی هیتاچی در شهران

هزینه تعمیر کولرگازی هیتاچی براثر عوامل مختلفی ثابت نیست و در نتیجه نمیتوان نرخ پایهای برای آن گفت. این عوامل شامل موارد زیادی مثل موردهای زیر میشوند:

 •  مهمترین عامل مؤثر در هزینهها شدت و میزان خرابی است. پرواضح است هر چه خرابی جدی‌تر و گستردهتر باشد ملزم به پرداخت هزینه بیشتری است.
 • تعمیر قطعات کولرگازی دارای تعرفههای متفاوتی از تعویض است. اگر کولرگازی هیتاچی به تعویض قطعه نیاز داشت هزینهها تغییر پیدا میکنند.
 • مدت‌زمان لازم برای تعمیر، تغییر نرخهای مصوب و امثالهم از دیگر عوامل مؤثر در این زمینه هستند.

گفتنی است با پشت‌گوش‌انداختن نواقص و عیوب کولرگازی منجر به افزایش هزینه تعمیرات آن میشوید، در نتیجه اگر با دیدن کوچک‌ترین خرابی اقدامات لازم را انجام دهید از پرداخت هزینههای بیشتر جلوگیری خواهید کرد.

تعمیر کولرگازی توشیبا در شهران

کولرگازی توشیبا زمانی نیاز به تعمیر دارد که دارای نشانههای زیر باشد:

 • روشن نمیشود.
 • با این‌که روشن میشود، کار نمیکند.
 • سرمای کمتری نسبت به قبل منتشر میکند.
 • با اینکه روشن شده و کار میکند، هیچ سرمایی تولید نمیکند.
 • دارای صدای بلند و یا غیرمتعارف است.
 • تکان خوردنها و لرزشهای غیرعادی نیز نشانه مهمی میباشد.
 • دارای بوی بد و نامتعارفی است.
 • به هر نحوی در حال ریزش آب است. چکه کردن آب، ریزش و یا پرتاب آب از جمله نشانههای ناشی از خرابی کولرگازی توشیبا هستند.
 • قسمت لولهها یا کویلها دارای برفک و یخزدگی باشد.
 • نشان‌دادن کد ارور نیز از دیگر نشانههای مهمِ خرابی کولرگازی توشیبا به شمار میرود.
 • و هر مورد دیگری نشاندهندهی اختلال در عملکرد کولرگازی است.

هزینه تعمیر کولرگازی توشیبا در شهران بعد از انجام بررسیهای لازم توسط تیم متخصص شرکت رسام سرویس و تشخیص منبع خرابی به مراجعهکننده اعلام شده و بعد از کسب رضایت، اقدامات لازم انجام میشوند.

تعمیر کولرگازی الجی در شهران

اگر فکر میکنید برند ال جی به علت کیفیت و آوازهی بلند بالایی که دارد به‌هیچ‌وجه نیاز به خدمات تعمیری پیدا نمیکند، سخت در اشتباهید؛ زیرا کولر گازی ال جی با وجود تمام ویژگیهای کیفی در معرض حوادث و اتفاقات مختلفی است که میتوانند منجر به ایجاد نقص و عیب در آن شوند.

گفتنی است هر چه‌قدر هم در حفظ و نگهداری کولرگازی الجی تلاش کنید و مانع از هرگونه اتفاق تهدید آمیزی شوید، بازهم مستلزم خدمات تعمیری خواهید بود. زیرا تمام کولرهای گازی هرچند وقت یک‌بار نیاز به سرویس‌کاری دارند، این قاعده برای کولرگازی ال جی هم صادق است، به صورتی که اگر پشت‌گوش انداخته شود هر لحظه ممکن است شاهد اختلال مهمی در عملکرد آن شوید.

صفر تا صد تعمیر کولرگازی ال جی در شهران همانند تعمیر برندهای دیگر در راستای جلب رضایت مشتریان بوده و تک‌تک اقدامات برحسب اصول و قاعده انجام میشوند.

از آن جا که هزینه تعمیر کولرگازی الجی در شهران دغدغه مهمی محسوب میشود باید بگوییم مرکز ما خیال تمام مراجعین را از بابت این دغدغه راحت کرده است، زیرا به‌هیچ‌وجه هزینه مازاد و اضافهتری دریافت نمیکنیم. حسن انجام کار، صداقت و تعهد کاری از جمله بارزترین اهدافی هستند که فعالیتهای خود را باتوجه‌به آنها جلو برده و میتوانیم نیاز تمام متقاضیان تعمیر کولرگازی الجی در شهران را به نحو احسن رفع کنیم.

 

هزینه تعمیر کولر گازی در شهران

سخن آخر

پس به‌محض این‌که متوجه اختلال در عملکرد کولرگازی خود شدید، بدون دخالت در تعمیر آن، اول از هر اقدام دیگری به دنبال یک تعمیرکار ماهر و کاربلد رفته و همه چیز را به او بسپارید.

تعمیر کولرگازی در شهران به دست متخصصین رسام سرویس همواره در بهترین شرایط انجام میشود. سرعت بالا، استفاده از بهترین و کاملترین تجهیزات، داشتن تخصص و تجربه تنها چند مورد از بارزترین خصوصیات مرکز ما محسوب میشوند. در کنار تمام این خصوصیات، هزینه پایین نیز شامل حال تمام مراجعین میشود.

هزینه تعمیر کولرگازی در شهران طبق نرخهای تصویب شده بسیار کم و مقرونبهصرفه است، چراکه ما نسبت به تعهد خود در مورد جلب رضایت مشتریان از هیچ تلاشی دریغ نکردیم، به همین دلیل در کنار استفاده از باکیفیتترین خدمات، مستلزم پرداخت بهای منصفانه و ارزانی خواهید بود.

ناگفته نماند در اینجا چیزی به نام محدودیت معنایی ندارد و شما میتوانید در هر زمانی که به خدمات تعمیر کولر نیاز پیدا کردید از کارشناسان مرکز ما استفاده کنید، به‌طوری‌که برند کولر مهم نیست و کارشناسان ما میتوانند تعمیر اکثر برندها را برعهده بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *