تعمیر انلاین لوازم خانگی

تِک لند

شرکت تِک لند با رویکرد تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم‌خانگی فعالیت خود را در منطقه شما آغاز کرد.

تنها شرکتی که در غرب و شمال و جنوب غرب شهر تهران به‌صورت تخصصی خدمات مناسب را در زمینه لوازم‌خانگی ارائه می‌کند. این شرکت با داشتن تیمی از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای، متعهد، کارآزموده و قابل‌اعتماد، می‌تواند شایسته‌ترین ارمغان را که رضایت مشتریان فهیم و عزیز است، به همراه بیاورد.

شرکت با گارانتی 180 روزه، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده توسط تکنیسین خود را برعهده می‌گیرد. برخلاف دیگر شرکت‌ها که نقش واسطه میان مشتری و تکنیسین را ایفاء می‌کنند و در پایان هیچ‌گونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنیسین را نمی‌پذیرند.

آری ما در کنار مشتری خود قرار می گیریم و از خواسته او حمایت می کنیم.

با توجه به اینکه شرکت تِک لند به‌صورت تخصصی در منطقه غرب و شمال و جنوب غربی شهر تهران فعالیت می‌کند، مشتریان گرامی ما در کمترین زمان ممکن و در واقع در همان روز تماس با شرکت، از خدمات موردنیاز بهره‌مند خواهند شد.

با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که وجود دارد، اولویت شرکت تِک لند تعمیر قطعات دستگاه‌های معیوب است و تنها با رضایت و خواست مشتری و در صورتی که امکان تعمیر قطعه معیوب وجود نداشته باشد اقدام به تعویض می‌کنیم که البته استفاده از قطعات اورجینال، در دستور کار تکنیسین‌های شرکت خواهد بود.

رضایت مشتریان کارنامه قبولی ما و اعتماد و اطمینان آنها پشتوانه شرکت تِک لند بوده و هست.

رسام سرویس سرویس سعی بر آن دارد تا متخصصین با ویژگی‌های منحصربه‌فرد را برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان ارسال نماید این افراد می‌بایست افرادی خوش‌برخورد، دقیق و متبحر باشند.

ما با داشتن بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این زمینه و آشنایی کامل با روند کار تعمیرات آماده خدمت‌رسانی به‌صورت آنی به شما عزیزان می‌باشیم، لذا هدف ما ارائه بهترین خدمات با نازل‌ترین قیمت‌ها و کمترین زمان می‌باشد.

شرکت رسام سرویس همگام با تکنولوژی روز جهانی در عرصه تعمیر لوازم‌خانگی پیشروی می‌کند و در همین راستا دائماً در حال گسترش مجموعه می‌باشد و در حال حاضر ارسال نیرو به سراسر تهران و حومه را تحت پوشش خود قرار داده است.

این مجموعه در تلاش است تا به نام ترین مجموعه در حوزه خدمات تعمیر لوازم‌خانگی باشد