تعمیر لوازم خانگی بوش

تعمیر لوازم خانگی بوش

سالیان درازیست که حرفه‌ی ما، تعمیر تخصصی لوازم‌خانگی برند بوش است. ما نمایندگی رسمی برند بوش را که زیر نظر شرکت رسمی رسام فعالیت می‌کند بر عهده‌داریم. شرکت ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم‌خانگی بوش، سرمایه‌ی جلب نظر مشتریان حساس برند بوش را دارا می‌باشد.
نمایندگی تعمیرات لوازم‌خانگی بوش در تمامی نقاط تهران آماده خدمت‌رسانی در محل می‌باشد.
ما با در نظر گرفتن گارانتی ۱۸۰ روزه پس از تعمیر وسیله شما و مشاوره 100% رایگان قبل از تعمیرات در جهت کسب رضایت مشتریان عزیز گام بزرگی برداشته‌ایم.

درباره شرکت رسمی رسام

شرکت رسمی رسام به‌عنوان نمایندگی بوش در ایران فعالیت می‌کند. با ۱۷ سال خدمت‌رسانی به مشتریان فهیم و داشتن ۷۰ هزار اشتراک فعال در سراسر تهران و کرج و لواسانات. اگر لوازم‌خانگی شما در دوران گارانتی شرکت رسمی رسام باشد، کارشناسان ما بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه عیب دستگاه شما را حل می‌کنند و اگر خارج از گارانتی باشد بازهم می‌توانید از خدمات طلایی ما بهره‌مند شوید. تمامی کارشناسان در این مجموعه ملزم به استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی و اعلام هزینه پیش از استارت تعمیرات هستند و در انتهای تعمیرات بایست فاکتور رسمی به شما مشتریان عزیز تقدیم نمایند.

*رضایت مشتری و کیفیت خدمات در رسام شعار نیست*

ارائه خدمات در سراسر تهران و حومه خدمات‌رسانی دراسرع‌ وقت و 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

مشاوره

نمایندگی تعمیرات لوازم‌خانگی بوش

مراحل ارائه خدمات رسام سرویس

ثبت سفارش
1

ثبت سفارش

ثبت سفارش به‌صورت تلفنی یا آنلاین، از طریق تماس تلفنی با شماره 37851-021 یا با پرکردن فرم آنلاین ثبت درخواست

بررسی مشکل
2

بررسی مشکل

بررسی مشکل و انتخاب مناسب‌ترین تعمیرکار جهت دستگاه و برند مربوطه

تعمیر
3

تعمیر دستگاه و ارائه گارانتی کتبی

در زمان مدنظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص می‌دهد

پرداخت
4

پرداخت هزینه به صورت آنلاین یا در محل

تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام می‌کند.

در صورت بروز خرابی در لوازم‌خانگی بوش در منزل یا محل کار کافی است با ما تماس بگیرید زیرا برای رفع مشکل لوازم‌خانگی بوش به هر مرکز تعمیراتی نمی‌توان اعتماد کرد و جهت اطمینان از اصل بودن قطعه مصرفی و تبحر تعمیرکار می‌بایست کار را به نمایندگی مجاز بوش سپرد.

قابل‌ذکر است شرکت رسام سرویس سرویس به‌عنوان نمایندگی بوش زیر نظر شرکت رسمی رسام با داشتن شعبه‌های متعدد در تهران و تعمیرکاران زبده آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

سوالات متداول

در صورت بروز مجدد همان ایراد آیا باید هزینه پرداخت شود؟

خیر باتوجه‌به گارانتی در نظر گرفته شده در صورت بروز مجدد مشکل هزینه‌ای دریافت نمی‌گردد.

چگونه درخواست خود را برای تعمیر ثبت کنیم؟

به‌منظور ثبت سفارش می‌توانید با شماره 37851 – 021 تماس بگیرید و یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناس را تکمیل نمایید، پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوط در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

در صورت نارضایتی از خدمات تکنیسین اعزامی چه اقدامی باید انجام دهم؟

آرامش و رضایت مشتری اولویت شرکت رسام سرویس می‌باشد، پس درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین انتقاد و یا اعتراض و یا هرگونه ابهامی داشتید تنها کافی است با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی در هر لحظه به مشکل رسیدگی کنند.

آیا رسام سرویس مرکز تخصصی تعمیرات بوش می‌باشد؟

بله، تعمیرکاران رسام سرویس متخصص در تعمیر لوازم‌خانگی بوش آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشند.

عیب‌یابی در محل هزینه‌ای دارد؟

خیر عیب‌یابی 100 در 100 رایگان حتی در محل شما و تنها هزینه ایاب‌وذهاب دریافت می‌شود که مطابق نرخ‌نامه رسام سرویس سرویس 50 هزار تومان است.

آیا شرکت رسام سرویس معتبر است؟

رسام سرویس به‌عنوان برند ثبت شده در شرکت رسمی رسام بوده و تمامی مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز اتحادیه‌های مربوط و تحت نظارت سازمان اصناف ایران می‌باشد.