لینک های کاربردی
تعمیر ظرفشویی کنوود
تعمیر ظرفشویی کنوود

رسام سرویس سرویس متخصص تشخیص و تعمیر ماشین‌های ظرفشویی کنوود در پایتخت است. ما با کمک تعمیرکاران مجرب و دوره‌دیده ماشین ظرفشویی شما را بررسی و تعمیر می‌کنیم. با استفاده از خدمات رسام سرویس سرویس دیگر نیازی به جابه‌جایی ماشین ظرفشویی نیست چرا که تعمیرکاران ما در منزل ماشین ظرفشویی شما را عیب‌یابی کرده و از ضربه دیدن و خراب‌شدن ماشین در طی حمل‌ونقل جلوگیری می‌کنند. همچنین کارشناسان و پشتیبانان ما به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. شما می‌توانید جهت تعمیر ظرفشویی کنوود و سایر لوازم‌خانگی خود به‌صورت آنلاین و یا تماس تلفنی با شماره‌های ما با ما در ارتباط باشید.

تعمیر ظرفشویی کنوود در رسام سرویس سرویس

رسام سرویس سرویس، نمایندگی تعمیرات کنوود آماده ارائه خدمات به ساکنین عزیز شهر تهران است. با استفاده از رسام سرویس سرویس، دیگر نیازی به جا‌به‌جایی لوازم آشپزخانه خود ندارید و همچنین از صدمه دیدن دستگاه هنگام جابه‌جایی جلوگیری می‌کنید. رسام سرویس سرویس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با کمک تعمیرکاران مجرب، تنها با پرکردن فرم و یا تماس تلفنی دراسرع‌وقت تعمیر ظرفشویی کنوود شما در محل انجام گردد. همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده ارائه خدمات به‌صورت ۲۴ ساعته و کمک به پایتخت‌نشینان هستند.

درباره شرکت رسمی رسام

شرکت رسمی رسام به‌عنوان نمایندگی کنوود در ایران فعالیت می‌کند. با ۱۷ سال خدمت‌رسانی به مشتریان فهیم و داشتن ۷۰ هزار اشتراک فعال در سراسر تهران و کرج و لواسانات. اگر لوازم‌خانگی شما در دوران گارانتی شرکت رسمی رسام باشد، کارشناسان ما بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه عیب دستگاه شمارا حل می‌کنند و اگر خارج از گارانتی باشد بازهم می‌توانید از خدمات طلایی ما بهره‌مند شوید. تمامی کارشناسان در این مجموعه ملزم به استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی و اعلام هزینه پیش از استارت تعمیرات هستند و در انتهای تعمیرات بایست فاکتور رسمی به شما مشتریان عزیز تقدیم نمایند.

*رضایت مشتری و کیفیت خدمات در رسام شعار نیست*

[woodmart_button color="primary" size="large" shape="semi-round" woodmart_css_id="61822b53dfadc" title="۰۲۱-۳۷۸۵۱" full_width="no" button_inline="no" button_smooth_scroll="no" link="url:tel%3A%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B3%DB%B7%DB%B8%DB%B5%DB%B1|rel:nofollow"]
 • نشت کردن: تشخیص دادن نشت کردن ماشین کار آسانی است و در صورت بروز این مشکل به‌راحتی می‌توان به تعمیر ظرفشویی کنوود پرداخت.
 • پر نشدن از آب: اگر ظروف شما خشک و کثیف از ماشین بیرون می‌آیند این به این معنی است که ماشین شما با آب پر نمی‌شود.
 • خالی نشدن از آب: ماندن مقدار کمی آب در داخل ماشین پس از پایان شست‌وشو امری طبیعی است. اما اگر بعد از هر شست‌وشو مقدار زیادی آب همچنان داخل ماشین است یعنی در توانایی خالی‌کردن آب اختلالی ایجاد شده است.
 • شسته نشدن ظرف‌ها
 • سرد بودن آب: یکی از مزایای ماشین ظرفشویی، شستن ظروف با آب داغ و ازبین‌بردن میکروب‌ها و باکتری‌ها است. اگر آب ماشین دمای پایینی دارد در روند کارکرد ماشین مشکلی پیش‌آمده است.
 • صداهای اضافی: گرچه با پیشرفت تکنولوژی امروزه ماشین‌های ظرفشویی صدای بسیار کمی تولید می‌کنند، اما اندکی صدا از این ماشین‌ها امری بسیار طبیعی است. اما چنان چه صدای ماشین بعد از مدتی بیشتر شد، این نشانه وجود مشکل در ظرفشویی است.

برای عیب‌یابی ماشین ظرفشویی خود بهترین روش بهره جستن از تعمیرکاران ماهر نمایندگی کنوود است. بررسی و تشخیص علت خرابی امری است که نیازمند مهارت و تجربه است. تشخیص و یا تعمیر غلط می‌تواند منجر به خرابی بیشتر دستگاه و در نهایت ازکارافتادن دستگاه شود.

در نمایندگی کنوود تک تک تعمیرکاران آموزش‌دیده و مهارت لازم برای بررسی و تشخیص تعمیر ماشین ظرفشویی را کسب کرده‌اند. رسام سرویس سرویس با پشتیبانی ۲۴ ساعته و بیش از یک دهه سابقه به شما اطمینان می‌دهد که مشکلات شما را دراسرع‌وقت و در منزل حل می‌کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود و عیب‌یابی

مراحل ارائه خدمات رسام سرویس

[woodmart_info_box image="947" alignment="center" woodmart_css_id="60c52d1a861dd" title="ثبت سفارش" subtitle="1" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]ثبت سفارش به‌صورت تلفنی یا آنلاین، از طریق تماس تلفنی با شماره 37851-021 یا با پرکردن فرم آنلاین ثبت درخواست[/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image="948" alignment="center" woodmart_css_id="60c4f8aa549d2" title="بررسی مشکل" subtitle="2" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]بررسی مشکل و انتخاب مناسب‌ترین تعمیرکار جهت دستگاه و برند مربوطه[/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image="950" alignment="center" woodmart_css_id="60c4f8a01ae58" title="تعمیر دستگاه و ارائه گارانتی کتبی" subtitle="3" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]در زمان مدنظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص می‌دهد[/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image="949" alignment="center" woodmart_css_id="60c4f892e165a" title="پرداخت هزینه به صورت آنلاین یا در محل" subtitle="4" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام می‌کند.[/woodmart_info_box]
[woodmart_button color="primary" size="large" shape="semi-round" woodmart_css_id="60608319ba1fe" title="فرم درخواست آنلاین" full_width="no" button_inline="no" button_smooth_scroll="no" el_class="onlineForm"]
تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

هنگام خراب‌شدن ماشین ظرفشویی کنوود، پیدا کردن تعمیرکار حرفه‌ای و مجرب و یا نمایندگی قابل‌اعتماد در تهران بسیار امر دشواری است. رسام سرویس سرویس به‌عنوان نماینده معتبر کنوود در ایران آماده خدمات‌رسانی به همشهریان عزیز است. رسام سرویس سرویس با بیش از یک دهه سابقه، هر روز هفته حتی در روزهای تعطیل به‌صورت شبانه‌روزی آماده پشتیبانی و کمک به شما عزیزان است. شما می‌توانید به‌راحتی از هر کجای تهران از خدمات رسام سرویس سرویس بهره بجویید.

برای استفاده از خدمات ما کافی است با نزدیک‌ترین نمایندگی کنوود تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما پس از دریافت اطلاعات لازم تعمیرکاری ماهر را برای کمک به شما ارسال کنند. تمامی همکاران ما دوره‌دیده و دارای مدرک بین‌المللی به‌منظور تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی کنوود شما هستند.

نگهداری و سرویس ظرفشویی کنوود

نگهداری و سرویس ظرفشویی کنوود امری بسیار مهم در سالم نگه‌داشتن دستگاه است. سرویس منظم و به‌موقع از بروز بسیاری از مشکلات و همچنین از آسیب‌دیدن جدی قطعات جلوگیری می‌کند. سرویس ماشین‌های ظرفشویی به شما این امکان را می‌دهد که از دادن هزینه‌های سنگین در آینده پرهیز کرده و از ماشین ظرفشویی خود به بهترین نحو استفاده کنید.

تعمیر ظرفشویی کنوود امری پیچیده است که تمامی همکاران ما در بخش تعمیرات آموزش‌های موردنیاز آن را گذرانده‌اند. سرویس بدون داشتن مهارت لازم ممکن است سبب آسیب جدی به ماشین ظرفشویی شود. شما می‌توانید سرویس ماشین خود را به ما سپرده و از استفاده از آن نهایت رضایت را داشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

یکی از مشکلات ماشین ظرفشویی، وزن سنگین آن و مشقت جا‌به‌جایی آن است. به همین دلیل هنگام خراب‌شدن ماشین حمل‌ونقل و انتقال آن به نمایندگی بسیار دشوار است. رسام سرویس سرویس این مشکل را برای شما حل کرده است. با خدمات ما می‌توانید به‌راحتی و تنها با یک تماس تلفنی و یا به‌صورت آنلاین در هر کجای تهران که مستقر باشید از خدمات ما استفاده کنید. شرکت رسام سرویس سرویس دارای تعداد زیادی تعمیرکار ماهر است که در سریع‌ترین زمان برای عیب‌یابی و رفع آن به منزل شما آمده و شما را از دادن هزینه‌های گزاف به‌منظور جا‌به‌جایی معاف می‌کند. همچنین از ضربه و آسیب جدی دیدن دستگاه هنگام حمل‌ونقل پیشگیری می‌کند.

همکاران ما به‌منظور جلب اطمینان فاکتور و هم چنین گارانتی ۶ ماهه پس از پایان کار به شما عزیزان ارائه می‌دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود و عیب‌یابی

ماشین ظرفشویی کنوود ممکن است به علت استفاده نادرست، ضربه و یا گذر زمان دچار مشکلاتی شود که بین ماشین‌ها معمول است. این مشکلات به‌راحتی توسط نمایندگی کنوود و تعمیرکاران مجرب در منزل و دراسرع‌وقت قابل‌حل است. همکاران ما به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت به شما عزیزان می‌باشد. اکنون به مشکلات رایجی که برای ماشین‌های ظرفشویی پیش می‌آیند می‌پردازیم.

نگهداری و سرویس ظرفشویی کنوود

مزایای رسام سرویس سرویس

 • پشتیبانی بیست‌وچهارساعته
 • همکاری با تعمیرکاران مجرب و ماهر
 • ارائه گارانتی شش‌ماهه پس از خدمات
 • تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در منزل
 • ارائه خدمات با قیمتی بسیار مناسب
 • حضور تعمیرکاران در محل دراسرع‌وقت
 • دارای بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات و تجربه بالا

چه ظروفی را نباید در ماشین ظرفشویی کنوود گذاشت؟

 • چاقوهای تیز: ماشین ظرفشویی ممکن است از تیزی چاقوهای شما بکاهد. به همین منظور بهتر است این چاقوها با دست‌شسته شوند.
 • چاقو با دسته‌های توخالی: دمای بالای آب ماشین ممکن است دسته این نوع چاقوها را آب کند.
 • تابه‌های نچسب: فقط در صورتی می‌توانید این تابه‌ها را در ماشین قرار دهید که روی آن درج شده باشد که تابه قابلیت شست‌وشو با ماشین را دارد. در غیر این صورت چرخه شستن ظرف‌ها می‌تواند باعث ازبین‌رفتن لایه رویی آن ها شود.
 • ظروف چینی با طراحی‌های فلزی: به طرز شگفت آوری تمامی ظروف چینی قابل شست‌وشو با ماشین ظرفشویی کنوود هستند. اما برای شستن ظروف با طراحی‌های فلزی٬ برای جلوگیری از آسیب‌دیدن طراحی‌ها بهتر است از روش قدیمی استفاده شود.
 • ظروف عتیقه و باارزش: برای جلوگیری از صدمه دیدن این اجسام به دلیل فشار و دمای بسیار بالای آب٬ بهتر است این نوع ظروف با دست‌شسته شوند.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی

تاریخچه ماشین ظرفشویی

ممکن است تصور کنید ماشین ظرفشویی تنها چندین دهه است که وارد خانه‌هایمان شده است. اما اولین نشانه از ماشین ظرفشویی در سال ۱۸۵۰ ثبت شده است. این ماشین لباس‌شویی از یک وسیله آب‌پاش دستی و یک وان چوبی ساخته شده بود و کارایی چندانی نداشت. اما در سال ۱۸۸۶ خانم جوزفین کوچرن٬ نوه مخترع کشتی بخار٬ اولین ماشین ظرفشویی اتوماتیک را به دلیل خسته شدن از شکسته شدن ظرف‌های گران‌قیمت خود توسط خدمتکاران ابداع کرد.

خانم کوچرن در سال ۱۸۹۳ در نمایشگاه جهانی شیکاگو از اختراع خود رونمایی کرد. صاحبان هتل و رستوران‌ها چیزی که مقابل چشمانشان بود را مثل یک معجزه می‌پنداشتند. او سپس کارخانه خود را تأسیس کرد و حدود سی‌سال بعد، وقتی لوله‌کشی وارد شهرها شد کمپانی‌های دیگر شروع به تولید ماشین ظرفشویی کردند.

طی جنگ جهانی دوم، هاوارد لیونز در بینابین طراحی تسلیحات شیمیایی، شد ماشین ظرفشویی که ما امروزه از آن استفاده می‌کنیم را تولید کند.

این طراحی در طول سالیان دراز امتحان خود را پس داده و تا اواخر دهه ۷۰ به یکی از ملزومات آشپزخانه‌ی هر خانه تبدیل شد. یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های ظرفشویی که امروزه در خانه‌های ایرانی از آن استفاده می‌شود متعلق به برند کنوود است. با وجود این مسئله تعمیر ظرفشویی کنوود از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارایی و تأثیر در زندگی روزمره

امروزه در اکثر آشپزخانه‌ها ماشین ظرفشویی پیدا می‌شود. نکته اصلی و قابل‌توجه ماشین ظرفشویی، عدم نیاز آن به نیروی فیزیکی بسیار برای تمیزکردن ظرف‌هاست. ماشین ظرفشویی با اسپری کردن آب داغ و ترکیب آن با قرص‌های مخصوص ظرف‌ها را دراسرع‌وقت تمیز می‌کند.

سالیان سال است که مردم سختی شستن ظرف‌ها به روش قدیمی را کنار گذاشته و با این کار در وقت، انرژی و حتی مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند. این روش به دلیل دمای بالای آب و فشار آن، ظرف‌ها را بسیار بهتر از روش دستی تمیز می‌کند. برای تمیزکردن لیوان، استکان و دیگر ظرف‌هایی که کمتر کثیف هستند از دمای پایین‌تری استفاده می‌کند و برای شستن ظروف کثیف‌تر مثل تابه و قابلمه از آب با دمای بالاتر بهره می‌جوید. مطالعات جدید نشان می‌دهد برای شستن ظروف ماشین حدود ۸۵ درصد از روش قدیمی کمتر آب مصرف می‌کند.

[woodmart_button color="primary" size="large" shape="semi-round" woodmart_css_id="60f2ef90c4605" title="۰۲۱-۳۷۸۵۱" full_width="no" button_inline="no" button_smooth_scroll="no" link="url:tel%3A%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B3%DB%B7%DB%B8%DB%B5%DB%B1|rel:nofollow"]

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی

مشکل باقی ماندن لکه روی ظروف ظرفشویی و مشکل عدم تخلیه آب در ظرفشویی
احتمالا ظرفشویی نیاز به سرویس و آموزش صحیح استفاده دارد150 الی 270
انتخاب برنامه درست،استفاده از نمک مرغوب و تنظیم درست جلادهنده(سرویس و راهنمایی)150 الی 270
احتمالا پمپ تخلیه باید تعویض شود350 الی 710
احتمالا فیلتر پمپ، شیلنگ خروجی و پروانه پمپ گرفتگی دارد150 الی 190
مشکل خوب نشُستن ظروف در ظرفشویی
معیوب بودن شیر برقی290 الی 720
معیوب بودن سنسور آب در ظرفشویی190 الی 490
چیدمان نامناسب ظروف0
احتمال مسدود شدن مسیر تخلیه(بررسی گرفتگی و تعویض پمپ)150 الی 690
خمیدگی شیلنگ ورودی یا آبپاشها و جرم گرفتگی(سرویس)150 الی 210
مشکل نشتی آب در ظرفشویی
بررسی شیلنگ اتصالات از ورودی و خروجی(تعویض)150 الی290
معیوب بودن پمپ ظرفشویی290 الی 720
احتمالا لاستیک درب ظرفشویی باید تعویض شود250  الی 390
مشکل بوی بد در ظرفشویی
سرویس، شستشو و جرم گیری ظرفشویی250 الی 300

توجه>> استفاده از بوگیر به خوشبو کردن دستگاه کمک می کند

ثبت سفارش خدمات
021-37851