لینک های کاربردی
تعمیر ظرفشویی بکو
تعمیر ظرفشویی بکو

ماشین ظرفشویی بکو از جمله بهترین ماشین‌های موجود در بازار است که موفق شده است رضایت استفاده‌کنندگان را جلب کند. اما یکی از مشکلات و دغدغه‌های داشتن ماشین ظرف‌شویی، نصب، تعمیر و سرویس به‌موقع آن است. ماشین‌های ظرفشویی دارای قطعاتی پیچیده هستند و تلاش برای تعمیر ظرفشویی بکو بدون داشتن مهارت کافی می‌‌تواند منجر به آسیب‌دیدن بیشتر دستگاه شود. از طرف دیگر وزن زیاد این ماشین، جابه‌جا کردن آن را به‌شدت سخت می‌‌کند. ممکن است حتی هنگام جابه‌جایی، دستگاه آسیب جدی‌تری ببیند.

برای حل مشکل شما، رسام سرویس سرویس بهترین گزینه است. رسام سرویس سرویس نمایندگی‌ تعمیرات بکو در تهران و حومه است. همکاران ما در بخش پشتیبانی به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شما می‌‌باشند. تعمیر کاران مجرب و دوره‌دیده که دارای مدرک بین‌المللی هستند در هر کجای تهران که باشید برای ارائه خدمات و سرویس، نصب و یا تعمیر دراسرع‌وقت در منزل شما حضور پیدا می‌‌کنند.

درباره شرکت رسمی رسام

شرکت رسمی رسام به‌عنوان نمایندگی بکو در ایران فعالیت می‌کند. با ۱۷ سال خدمت‌رسانی به مشتریان فهیم و داشتن ۷۰ هزار اشتراک فعال در سراسر تهران و کرج و لواسانات. اگر لوازم‌خانگی شما در دوران گارانتی شرکت رسمی رسام باشد، کارشناسان ما بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه عیب دستگاه شمارا حل می‌کنند و اگر خارج از گارانتی باشد بازهم می‌توانید از خدمات طلایی ما بهره‌مند شوید. تمامی کارشناسان در این مجموعه ملزم به استفاده از قطعات اصلی و ارائه گارانتی و اعلام هزینه پیش از استارت تعمیرات هستند و در انتهای تعمیرات بایست فاکتور رسمی به شما مشتریان عزیز تقدیم نمایند.

*رضایت مشتری و کیفیت خدمات در رسام شعار نیست*

[woodmart_button color="primary" size="large" shape="semi-round" woodmart_css_id="6182336b6cb24" title="۰۲۱-۳۷۸۵۱" full_width="no" button_inline="no" button_smooth_scroll="no" link="url:tel%3A%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B3%DB%B7%DB%B8%DB%B5%DB%B1|rel:nofollow"]

متخصصین تعمیر ظرفشویی در تهران

به علت پیچیدگی و ظرافت قطعات و حساسیت در تعمیر ظرفشویی، رسیدگی به این موضوع می‌‌تواند امری بسیار دشوار باشد. به همین دلیل پیداکردن تعمیرکار قابل‌اعتماد و منصف هم برای استفاده‌کنندگان از این ماشین بسیار سخت است. تلاش در تعمیر ماشین‌های ظرفشویی بکو بدون داشتن تجربه و تخصص لازم می‌تواند باعث آسیب‌دیدن بیشتر دستگاه و یا حتی ازکارافتادن کامل آن شود؛ بنابراین یافتن تعمیرکار ماهر باتجربه کافی برای جلوگیری از آسیب بیشتر دستگاه بسیار مهم و ضروری است. تعمیرکاران ما در رسام سرویس سرویس با گذراندن دوره‌های آموزشی و گرفتن مدرک معتبر بین‌المللی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. این همکاران پس از پایان کار با ارائه گارانتی و ضمانت به شما، خیال شما را از هرگونه آسیب احتمالی در آینده راحت و آسوده می‌کنند. رسام سرویس سرویس جهت تعمیر ظرفشویی در تهران بر دوره‌های آموزشی تک‌تک تعمیرکاران نظارت داشته و تنها به‌عنوان یک واسطه بین مشتری و تعمیرکار عمل نمی‌کند و مسئولیت تمامی خدمات خود را بر عهده گرفته و به شما ضمانت می‌دهد.

متخصصین تعمیر ظرفشویی بکو

مراحل ارائه خدمات رسام سرویس

[woodmart_info_box image="947" alignment="center" woodmart_css_id="60c52d1a861dd" title="ثبت سفارش" subtitle="1" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]ثبت سفارش به‌صورت تلفنی یا آنلاین، از طریق تماس تلفنی با شماره 37851-021 یا با پرکردن فرم آنلاین ثبت درخواست[/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image="948" alignment="center" woodmart_css_id="60c4f8aa549d2" title="بررسی مشکل" subtitle="2" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]بررسی مشکل و انتخاب مناسب‌ترین تعمیرکار جهت دستگاه و برند مربوطه[/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image="950" alignment="center" woodmart_css_id="60c4f8a01ae58" title="تعمیر دستگاه و ارائه گارانتی کتبی" subtitle="3" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]در زمان مدنظر شما تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص می‌دهد[/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image="949" alignment="center" woodmart_css_id="60c4f892e165a" title="پرداخت هزینه به صورت آنلاین یا در محل" subtitle="4" svg_animation="no" info_box_inline="no" img_size="70x70"]تکنسین در محل حاضر شده و عیب دقیق دستگاه را تشخیص و هزینه تعمیرات را اعلام می‌کند.[/woodmart_info_box]
[woodmart_button color="primary" size="large" shape="semi-round" woodmart_css_id="60608319ba1fe" title="فرم درخواست آنلاین" full_width="no" button_inline="no" button_smooth_scroll="no" el_class="onlineForm"]
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

رسام سرویس سرویس از نمایندگی‌های ماشین‌های ظرفشویی بکو در شهر تهران و حومه می‌باشد. رسام سرویس سرویس سال‌هاست با کارنامه‌ای درخشان همواره مشتریان را راضی نگه‌داشته است. رسام سرویس سرویس بر آموزش همه تعمیرکاران نظاره کرده و به شما اطمینان می‌دهد که مهارت و تجربه کافی در تعمیر، سرویس و یا نصب دستگاه شما را کسب کرده‌اند. همچنین رسام سرویس سرویس از قطعات اصل شرکت بکو برای تعمیر استفاده کرده و ضمانت آن ها را بر عهده می‌گیرد. تمامی خدمات ما در منزل شما تحت نظارت شما انجام خواهد شد. تنها کافی است با یک تماس و یا درخواست آنلاین جهت تعمیر ماشین ظرفشویی با ما در ارتباط باشید. همکاران پشتیبانی ما به‌صورت شبانه‌روزی آماده کمک به شما و دادن مشاوره رایگان در حل کردن مشکلات جزئی دستگاه می‌‌باشند.

تاریخچه ماشین‌های ظرفشویی

اکثر مردم گمان می‌کنند ماشین‌های ظرفشویی پدیده‌ای جدید است که تنها چندین دهه است وارد خانه‌های مردم شده است اما چنین نیست. اولین ماشین ظرفشویی در سال ۱۸۵۰ در آمریکا اختراع شد، جوئل هاوتون یک ماشین چوبی را با چرخ‌دستی که آب را روی ظروف می‌‌پاشید به‌عنوان اختراع خود ثبت کرد. اگرچه به‌سختی می‌‌شد نام ماشین را روی آن گذاشت ولی اولین ابداع در این زمینه بود.

در سال ۱۸۸۶، خانم جوزفین کوچرن، نوه سازنده کشتی بخار، با انزجار اعلام کرد: “اگر کسی قصد ندارد ماشین ظرفشویی اختراع کند، من خودم این کار را انجام می‌‌دهم.” و او این کار را کرد. کوچرن اولین ماشین ظرفشویی کاربردی را اختراع کرد. ایده کوچرن در رستوران‌ها و هتل‌های بزرگ مثل یک معجزه سروصدا کرد.

سرویس ماشین ظرفشویی بکو در تهران

سرویس منظم و دقیق ماشین‌های ظرفشویی بکو بسیار مهم و ضروری است چرا که به افزایش طول عمر دستگاه کمک بسیار زیادی می‌کند. سرویس به‌موقع از آسیب رسیدن به دستگاه و خراب‌شدن قطعات جلوگیری کرده و به شما اطمینان خاطر می‌دهد که دستگاه در سلامت کامل است. سرویس کردن ماشین‌های ظرفشویی بکو از هزینه‌های گزاف برای تعمیر قطعات دستگاه در آینده جلوگیری کرده و به شما کمک می‌کند که در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. با سرویس به‌موقع می‌‌توانید از دستگاه خود به بهترین نحو بهره بجویید.

نمایندگی رسام سرویس سرویس گزینه‌ای قابل‌اعتماد برای شما به‌منظور سرویس منظم و دقیق ماشین ظرفشویی بکو در تهران می‌باشد. این نمایندگی با در اختیار داشتن تعمیرکارانی ماهر و مجرب به شما اطمینان خاطر می‌دهد که سرویس دستگاه شما به بهترین نحو انجام خواهد شد. همچنین همکاران ما در بخش پشتیبانی به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

تعمیر ظرفشویی بکو در تهران

شما عزیزان در هر کجای پایتخت که باشید می‌‌توانید تنها با یک تماس تلفنی و یا به‌صورت آنلاین از خدمات ما بهره‌مند شوید. همکاران ما هر روز هفته، حتی روزهای تعطیل و به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شما خواهند بود. پس از ارتباط با ما، تعمیرکاران ماهر و مجرب به‌منظور حل مشکل شما به منزل شما در تهران اعزام شده و پس از پایان کار فاکتور و گارانتی شش‌ماهه خدمت شما ارائه می‌دهند.

با استفاده از امکانات رسام سرویس سرویس، دیگر نیازی به جابه‌جایی ماشین ظرفشویی بکو خود نداشته و جهت تعمیر ظرفشویی بکو در تهران تکنسین به منزل شما فرستاده می‌شود تا از آسیب احتمالی به آن به هنگام حمل‌ونقل جلوگیری شود. همچنین، دیگر لازم نیست به دنبال تعمیرکاران معتبر باشید زیرا تمامی افراد تیم رسام سرویس سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی بکو، حرفه‌ای و دوره‌دیده بوده و مهارت لازم در تعمیر را جهت جلب رضایت شما کسب کرده‌اند.

مشکلات رایج ماشین‌های ظرفشویی و عیب‌یابی

کارایی ماشین‌های ظرفشویی بکو

در سراسر دنیا اکنون، اکثر خانه‌ها مجهز به ماشین ظرفشویی می‌باشند. این تنها به این دلیل نیست که دیگر لازم نیست از توان فیزیکی برای شستن ظرف‌ها استفاده کرد. استفاده از ماشین ظرفشویی بکو مزایای زیادی دارد که در این بخش به آن می‌‌پردازیم.

با استفاده از ماشین ظرفشویی بکو، دیگر لازم نیست زمان زیادی برای شستن ظرف‌ها صرف کنید. کافی است ظروف را در ماشین چیده و هنگام شسته شدن ظرف‌ها از وقت آزاد خود بهره بجویید. همچنین علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، در انرژی شما نیز صرفه‌جویی می‌‌گردد و دیگر لازم نیست توان بسیاری برای شستن ظرف‌های لکه‌دار و چرب صرف کنید و می‌‌توانید بعد از یک وعده غذایی به‌راحتی استراحت کنید.

ماشین ظرفشویی بکو با استفاده از دما و فشار آب، ظروف کثیف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمیز کرده و در مصرف آب نیز صرفه‌جویی می‌کند. مطالعات و تحقیقات جدید نشان می‌دهد که ماشین‌های ظرفشویی حدود ۸۵ درصد نسبت به شستن با دست کمتر آب مصرف می‌کنند.

همچنین دمای بالای آب این امکان را به شما می‌دهد که تمامی باکتری‌ها و میکروب‌های روی ظروف از بین بروند و ظروف تمیز و خشک به شما تحویل داده شود. شستن ظروف در این دما با دست امکان‌پذیر نیست در نتیجه شستن ظروف به این روش بسیار تمیزتر از روش قدیمی است.

مشکلات رایج ماشین‌های ظرفشویی و عیب‌یابی

ماشین‌های ظرفشویی ممکن است در طول زمان به علت‌های مختلفی همچون ضربه، استفاده نادرست و یا صرفاً گذر زمان دچار مشکل شوند. قسمتی از این مشکل‌ها به دلیل پیچیدگی دستگاه نیاز به یک متخصص دارد. ولی بخشی دیگر مشکلات رایجی هستند که در این جا به آنها می‌‌پردازیم:

۱. ظروف از ماشین ظرفشویی به‌صورت کثیف بیرون می‌‌آیند: ابتدا بررسی کنید و مطمئن شوید که کاری انجام نمی‌‌دهید که باعث خرابی ماشین ظرفشویی شود. توصیه‌های سازنده در مورد نحوه استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی خود را مرور کنید. آیا دستگاه خود را بیش از مقدار مجاز بار می‌‌کنید؟ آیا وسیله‌ای داخل ماشین است که می‌‌تواند حرکت چرخش بازوهای اسپری را محدود کند؟ آیا بشقاب‌ها را بدون اینکه ابتدا مواد غذایی را از آنها جدا کنید در دستگاه بارگذاری می‌‌کنید؟

۲. آب از ماشین ظرفشویی روی زمین چکه می‌‌کند: ابتدا واشر درب و ماشین ظرفشویی خود را بررسی کنید. به دنبال هرگونه ترک و یا خرابی بگردید که مانع از آب‌بندی کامل درب شود. سعی کنید واشر درب را با یک ماده ضدعفونی‌کننده تمیز کنید که در صورت مشاهده ترک‌های بزرگ، احتمالاً باید واشر را تعویض کنید. پس تعمیر ظرفشویی بکو تا حدودی بر عهده‌ی شما است.

۳. ماشین ظرفشویی ظروف را خشک نمی‌‌کند: این مشکل اغلب به علت خرابی در عنصر گرمایشی ماشین ظرفشویی است. اگر عنصر گرمایشی شما در حال کار است، ترموستات را بررسی کنید. باتوجه‌به قسمت انتخاب، خرابی ترموستات با محدودیت بالا می‌‌تواند باعث خاموش شدن گرما قبل از خشک‌شدن کامل ظروف شما شود. معمولاً می‌‌توانید ترموستات با محدودیت بالا را در پایین وان ماشین ظرفشویی، درست پشت پنل دسترسی، پیدا کنید.

هزینه تعمیر ظرفشویی بکو

۴. ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد: غذای مرطوب و کهنه می‌تواند عامل هرگونه بوی بد از ماشین ظرفشویی شما باشد. داخل دستگاه خود را به دنبال هرگونه پسماند غذایی با دقت بگردید و صفحه ماشین ظرفشویی خود را (که در پایین دستگاه شما قرار دارد) تمیز کنید.

۵. ماشین ظرفشویی روشن نمی‌‌شود: ابتدا پریز و برق را بررسی کنید تا مطمئن شوید ماشین ظرفشویی شما برق را دریافت می‌کند. درب ماشین ظرفشویی شما نیز ممکن است مشکل‌ساز باشد. به‌عنوان‌مثال، اگر قفل درب بسته نشده باشد، ممکن است دستگاه اجازه ندهد ماشین ظرفشویی شما شروع به کار کند. بااین‌وجود، بهتر است حتماً قفل و چفت درب را بررسی نمایید.

۶. ماشین ظرفشویی به‌درستی تخلیه نمی‌‌شود: ماندن مقدار اندکی آب داخل ماشین ظرفشویی امری طبیعی است. اما اگر مشکل جدی وجود داشته باشد به‌راحتی قابل تشخیص است چرا که ماشین ظرفشویی شما هنگام باز شدن درب، کف زمین آشپزخانه را بسیار خیس می‌کند. ابتدا سعی کنید ماشین ظرفشویی خود را برای بار دوم روشن کنید. یک ماشین ظرفشویی که به طور غیرمنتظره خاموش شده است (مثلاً با قطعی برق) می‌‌تواند همچنان داخل خود مقداری آب داشته باشد زیرا چرخه کامل نشده است که به‌سادگی با اجرای مجدد چرخه می‌‌تواند این مشکل را برطرف کند.

۷. سروصدای ماشین ظرفشویی زیاد می‌‌شود: اگر ماشین ظرفشویی شما صداهای عجیب‌وغریبی تولید می‌‌کند، باید قسمت‌های داخلی ماشین ظرفشویی بررسی شود تا بفهمید چه مشکلی دارد. به‌عنوان‌مثال، مهروموم و حلقه‌های بلبرینگ که نیاز به تعویض دارند می‌‌توانند باعث ایجاد صداهای بسیاری شوند. بهتر است در این مورد برای بررسی دقیق و ماهرانه و یا تعمیر ظرفشویی بکو با همکاران ما تماس گرفته تا دراسرع‌وقت به شما کمک کنند.

هزینه تعمیر ظرفشویی بکو

پس از تماس با ما و حضور تعمیرکاران ماهر در منزل شما، همکاران ما با بررسی دقیق و اصولی دستگاه و با نظارت شما، قبل از شروع تعمیر، هزینه‌های برآورد شده را به شما اطلاع داده و با تأیید شما اقدام به تعمیر، سرویس و یا نصب می‌کنند. تمامی قیمت‌های شرکت رسام سرویس سرویس با نرخ‌نامه اتحادیه محاسبه شده و پس از پایان کار علاوه بر گارانتی شش‌ماهه، به شما فاکتور تمامی هزینه‌ها نیز ارائه می‌گردد. قیمت‌های نمایندگی رسام سرویس سرویس بسیار به‌صرفه و اقتصادی است چرا که ما به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که تمامی هزینه‌ها بر حسب نرخ‌نامه اتحادیه محاسبه می‌‌گردد.

[woodmart_button color="primary" size="large" shape="semi-round" woodmart_css_id="60f2ef90c4605" title="۰۲۱-۳۷۸۵۱" full_width="no" button_inline="no" button_smooth_scroll="no" link="url:tel%3A%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B3%DB%B7%DB%B8%DB%B5%DB%B1|rel:nofollow"]

چه چیزهایی را نباید در ماشین ظرفشویی بکو گذاشت؟

چه اجسامی در ماشین ظرفشویی از بین می‌روند؟ ابتدا باید جنس مواد را در نظر بگیرید. به‌عنوان مثال، چوب می‌‌تواند در طول چرخه از گرمای زیاد ترک بخورد یا تار شود. پلاستیک بسیار نازک می‌‌تواند ذوب شود. تیغه‌های چاقو می‌‌توانند زنگ بزنند. اگر چاقوی فولادی کربنی با دسته چوبی باشد، تیغه می‌‌تواند زنگ بزند و دسته می‌‌تواند ترک بخورد. همچنین باید در نظر بگیرید که یک وسیله چقدر شکننده است. اگر به علت فشار آب بچرخد و یا چیز دیگری روی آن بیفتد آیا ممکن است بشکند؟ آیا روکش نچسب ظروف ممکن است باگذشت زمان و استفاده از ماشین ظرفشویی خراب شود؟

۱. چدن: چدن نسبت به قابلمه‌ها و ماهی تابه‌های شما نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارد و نباید در ماشین ظرفشویی قرار داده شود.

۲. چاقوهای تیز: چاقوهای تیز شما می‌توانند در طول زمان در ماشین ظرفشویی کند شوند.

۳. کریستال: مواد شوینده و گرمای ماشین ظرفشویی به طور بالقوه می‌‌تواند کریستال‌های ریز را خرد کند. یا چیزی روی ظرف کریستالی موردعلاقه شما بیفتد و آن را بشکند. از خراب‌شدن اقلام گران‌قیمت خود جلوگیری کنید و حتی‌الامکان آن ها را با دست بشویید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

مشکل باقی ماندن لکه روی ظروف ظرفشویی و مشکل عدم تخلیه آب در ظرفشویی
احتمالا ظرفشویی نیاز به سرویس و آموزش صحیح استفاده دارد150 الی 270
انتخاب برنامه درست،استفاده از نمک مرغوب و تنظیم درست جلادهنده(سرویس و راهنمایی)150 الی 270
احتمالا پمپ تخلیه باید تعویض شود350 الی 710
احتمالا فیلتر پمپ، شیلنگ خروجی و پروانه پمپ گرفتگی دارد150 الی 190
مشکل خوب نشُستن ظروف در ظرفشویی
معیوب بودن شیر برقی290 الی 720
معیوب بودن سنسور آب در ظرفشویی190 الی 490
چیدمان نامناسب ظروف0
احتمال مسدود شدن مسیر تخلیه(بررسی گرفتگی و تعویض پمپ)150 الی 690
خمیدگی شیلنگ ورودی یا آبپاشها و جرم گرفتگی(سرویس)150 الی 210
مشکل نشتی آب در ظرفشویی
بررسی شیلنگ اتصالات از ورودی و خروجی(تعویض)150 الی290
معیوب بودن پمپ ظرفشویی290 الی 720
احتمالا لاستیک درب ظرفشویی باید تعویض شود250  الی 390
مشکل بوی بد در ظرفشویی
سرویس، شستشو و جرم گیری ظرفشویی250 الی 300

توجه>> استفاده از بوگیر به خوشبو کردن دستگاه کمک می کند

ثبت سفارش خدمات
021-37851